Rumové degustace

Žádná akce není pro nás malá, když s ní uděláme někomu radost.

                                           Program našich degustací. 

Naše degustace "Ideal" a " Optimal" nabídnou vždy šest vzorků skvělých rumů a doplňků k nim. Rozdíl je jen v nabízených rumech a to jejich stářím či zvláštností. 

Degustace "Master" má zařazenou celou rumovou cestu a již starší rumy. K doplňkům je také malé občerstvení. 

Degustační poukaz je vždy pro jednu osobu.

První část každé degustace má vždy pět vzorků, kde si vždy vybíráte ze dvou či ze tří nabídnutých rumů pro každý vzorek. Aby se "našel" každý rumař v té své chuti, jak ten co má rád sladší rum a i ten co dává již přednost sušším rumům. 

Vždy na Vás bude čekat pár překvapení a i ochutnání limitního rumu. 

Jak získat naší degustaci a obdarovat svou blízkou osobu

Stačí si vybrat z jednoho typu námi nabízené degustace a zakoupit si poukaz. Poukaz můžete zakoupit v naší prodejně nebo na našem e-shopu. Objednávku můžete realizovat po zakoupení poukazu buď na našem emailu či telefonicky na čísle 605 867 419. Prosíme Vás o rezervaci předem, termíny jsou vždy na našich webových stránkách. Kapacita na degustaci dle její nabídky-ceny je vždy maximálně do počtu 12 osob. Doba platnosti poukazu na degustaci je 8 měsíců od jeho zakoupení.

Tak neváhejte a přijďte se k nám podívat, nikdy neodejdete s prázdnou... pokud nebudete chtít...

Pokud jste dostali či si zakoupili degustační poukaz, vyberte si z vyhlášených termínů a telefonicky, nebo jako zprávu na náš email info@mujrum.eu či osobně se na ten Vámi vybraný termín přihlaste. Degustace začínají v 18:45h a trvají cca 2 hodiny. Poukaz je vždy pro jednu osobu. Průběžně budou termíny vždy přidávány. Pokud by jste si přáli plně soukromý večer, musíte mít zakoupeno minimálně 6 poukazů na daný typ degustace a můžete si vybrat z možných volných termínů.

Veškeré informace v našem obchůdku muJRum v Písku a nebo na tel: 605 867 419. Děkujeme a těšíme se na Vás.

"Rum Sobě"

Platnost veškerých vydaných poukazů na degustace "Ideal", "Optimal" a " Master" v našem obchůdku muJRum v Písku jsou od dne vydání v době 8 měsíců. V mimořádné situaci je možno se osobně domluvit na prodloužení, ale maximálně o dva měsíce. Poukazy zakoupené dříve i v roce 2020 jsme dle možnosti ochotni řešit jednotlivě, chápeme, že poslední dva roky nebyla jednoduchá situace. Ale od 1.1.2023 to již bude možné jen jedním způsobem, vysvětlíme po telefonu či osobně. Zastavte se v obchodě muJRum v Písku.

Pokud Vám platnost skončila neprodleně nás prosím kontaktujte.

Vždy se dá vše domluvit......

    Novinka a dárek zároveň.

Po každé naší ukončené degustaci v obchůdku muJRum v Písku získává každý 10% slevu na náš lahvový sortiment. Rum z degustace Vám zachutná, neváhejte a odneste si jej domů.

Těšíme se na Vás 

 Termíny rumových degustací 2023 s překvapením v našem obchůdku muJRum v Písku.

                                                              Začínáme vždy v 19h.


Čtvrtek 18.5. Privátní degustace "Ideal" Restaurace Ostrov

Sobota 20.5. Písecký víkend módy a designu 2023 "Rumy" v Palackého sadech

Čtvrtek 25.5. Privátní degustace "Master" 

Pátek 26.5. degustace "Master" volných 6 míst

Středa 31.5. Privátní degustace "Master" Milevsko

Pátek 2.6. degustace "Optimal" volných 8 míst

Pátek a sobota 9-10.6 Písecké slavnosti s "Duppy Share" Rumy a koktejly 

Pátek a sobota 16-17.6. třetí ročník "Rumiště v Písku 2023

Pátek 23.6. Privátní degustace "Master" Strakonice

Pátek 14.7. degustace "Master" volných 8 míst

Sobota 15.7. degustace "Ideal" volných 10 míst

Fotogalerie

Degustace pořádáme nejen pro větší skupiny, ale i pro páry a menší partičky. Naše degustace pořádáme v našem obchůdku muJRum v Písku. A také na parnících a lodích brázdících Vltavu, Orlík a Lipno. Ale i v restauracích, barech, v přírodě, u Vás na zahradě, doma, ve Vaší firmě, prostě všude kde Vás a nás napadne. Rumy a koktejly a nejen to jsme prezentovali na narozeninových oslavách, také při loučení se svobodou a následných svatbách, například jako hezký svatební dárek. S rumovými degustacemi máme několikaleté zkušenosti jak v našich barech a restauracích, ale také na desítkách firemních akcích. Těch chvil jak nás poznat a zároveň někoho obdarovat a potěšit je nepřeberné množství a věřte, že budete rádi, kvalitní destiláty učíme popíjet, ne se s ním opíjet. Degustaci umíme zařídit jak pro pány a dámy a můžeme zařadit i pár netradičních koktejlů z těchto úžasných rumů......

Degustace "Ideál" pro jednu ososbu s překvapením 990.- Kč

Degustace "Optimal" pro jednu osobu s překvapením 1190.- Kč

Degustace "Master" pro jednu osobu s překvapením a pohoštěním 1.490.- Kč

     

               Jak naše degustace probíhá?

Většinou pořádáme řízené degustace o šesti vzorcích, pořadí je tak, aby jste vše degustovali v tom vyzkoušeném pořadí. Každý vzorek Vám přiblíží danou oblast výroby a příběh, který každý rum má...

Při degustaci nabízených rumů také ochutnáte pravou melasu z cukrové třtiny, hnědý třtinový cukr, karibskou čokoládu, sušené a kandované ovoce. Součástí je skvělá káva. Voda je důležitým partnerem při degustaci a u nás je ještě něčím ozvláštněná. Na nic nečekejte, stačí už jenom objednat.

Rum sobě!

Během naší degustace Vám nabídneme k ochutnání velice kvalitní rumy. Rádi se s Vámi podělíme o námi získané zajímavé informace, příběhy a zkušenosti z rumové historie a také to co obnáší vlastní výroba a zvláštnosti při vytváření těch stovek možných chutí a vůní... Jsme "Rumaři Demokrati", sdělíme jak by jste měli správně degustovat, aby Vám rum zachutnal a Vy nikdy na ty pocity a vjemy už nezapomněli, ale vše je jen na Vás. Každý z Vás si u nás najde ten pravý, věřte nám...

Budou degustace i pro ty pokročilé a také zaměřené třeba na jeden druh rumu s ochutnáním daného pořadí dle stáří a s tím spojených jeho zvláštnostech...


                  "Objevitelé"

                       "Pokročilí"

                     "Rumaři"